Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp — Podopharm

person Autor: Anna Lachowska Kosmetolog comment Komentarze: 0 visibility Wyświetlenia: 728

Na rynku dostępnych jest bardzo dużo firm oferujących kremy do dłoni i stóp. Codzienna pielęgnacja skóry dłoni i stóp jest niezwykle ważna, aby zachować skórę w dobrej kondycji. W tym artykule przybliżymy Wam najlepsze kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp marki Podopharm, które pomogą z nadpotliwością stóp, problemem popękanych pięt, wspomogą walkę z infekcjami grzybiczymi oraz przesuszeniem skóry nie tylko dłoni i stóp, ale również całego ciała.

profesjonalne kosmetyki do stop podopharm

Podopharm — Polska marka kosmetyków podologicznych.

Podopharm to marka zajmująca się tworzeniem profesjonalnych kosmetyków podologicznych. Jest to Polska firma, założona przez Panią Anetę Oleszek, która do każdego produktu wkłada ogrom serca, dzięki czemu, formuły kosmetyków są unikatowe i innowacyjne. Misją Podopharm jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów, również tych borykających się z problematyką chorób stóp. Jako pierwsza z firm podologicznych wprowadziła kosmetyki odpowiednie dla diabetyków. Wychodząc naprzeciw chorobie cywilizacyjnej, jaką jest cukrzyca, firma tworzy kosmetyki, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami.

Firma stale poszerza swój asortyment również o pielęgnację twarzy i ciała, tworząc hipoalergiczne produkty pielęgnacyjne. Produkty są polecane dla skór atopowych, alergicznych i skłonnych do podrażnień.

To, co wyróżnia firmę to niewątpliwie niezależne badania potwierdzające skuteczność oferowanych produktów oraz liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia w branży podologicznej. Warto nadmienić, że kosmetyki Podopharm, cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Firma prowadzi również profesjonalne szkolenia dla podologów.

Podopharm Podoflex

Podoflex to specjalistyczne kosmetyki do dłoni i stóp i paznokci. W ofercie znajdują się m.in. lakiery do paznokci, kremy oraz maści.

podopharm podoflex

Podopharm Therapy

Linia kosmetyków Podopharm Therapy odpowiada na potrzeby osób borykających się z chorobami paznokci. Producent Podopharm posiada w swojej ofercie kosmetyki na grzybicę paznokci, onycholizę oraz wrastające paznokcie.

Podopharm Therapy to 4 produkty, które wspomogą walkę z chorobami paznokci:

Podopharm Skinflex 

Podopharm Skinflex jest to linia kosmetyków odpowiadająca na potrzeby skóry całego ciała. Substancje aktywne zawarte w Skinflex są nie tylko niezwykle skuteczne, ale również delikatne dla skóry.

W zależności od potrzeb skóry do wyboru mamy kosmetyki do całego ciała i twarzy — zarówno maski, kremy, jak i serum. Wybraliśmy dla Was kilka z nich:

kosmetyki podopharm

Unikatowe formuły oraz jakość surowców stosowanych w kosmetykach przez Podopharm, daje tej marce przewagę pod względem skuteczności nad wieloma kosmetykami do stóp i dłoni dostępnymi na rynku. Specjalistyczne kosmetyki tej marki z różnych linii można ze sobą łączyć, tworząc indywidualną i rozbudowaną pielęgnację.

Jeśli masz pytania, odnośnie  produktów Podopharm  — skontaktuj się z naszym kosmetologiem poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. Nasz Kosmetolog chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

W sklepie KosmetykoweLove można kupić detaliczne produkty producenta Podopharm.

person Autor: Anna Lachowska Kosmetolog
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień