Filtruj według

Część ciała

Część ciała

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 130,00 zł

Podopharm

Aktywne filtry

Podopharm

Podopharm - specjalistyczne kosmetyki do stóp.

Podopharm to polska marka profesjonalnych preparatów podologicznych. Stworzona została przez niesamowitą osobowość, pełną pasji i zaangażowania - Anetę Oleszek. Linie kosmetyków zostały opracowane przy współpracy z podologami. Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie i otrzymały pozytywną opinię stosowania u osób chorych na cukrzycę. Skuteczność działania kosmetyków została potwierdzona w niezależnych badaniach laboratoryjnych. Produkty wielokrotnie zostały nagradzane w międzynarodowych targach. 

W naszym sklepie dostępne są wszystkie preparaty producenta linii PODOPHARM MED, PODOPHARM SKINFLEX oraz PODOPHARM THERAPY.  

Jak wybrać odpowiedni kosmetyk do stóp? 

W ofercie producenta Podopharm dostępne są kosmetyki do stóp na bazie naturalnych składników. W zależności od potrzeby skóry stóp każdy znajdzie coś da siebie. Absolutnie flagowymi produktami są kremy do stóp na bazie colostrum, lipidów oraz mocznika 10 % i 25%. Które nawilżą, zregenerują oraz odżywią zmęczone stopy po całym dniu. 

 Podopharm - najlepsze preparaty na grzybice paznokci i stóp. 

Grzybica paznokci jest schorzeniem które dotyka wiele  osób. Grzybicę paznokci i stóp łatwo się jest zarazić w miejscach publicznych takich jak basen, hotel czy podczas wizyty u kosmetyczki. Producent Podopharm posiada w swojej ofercie bestsellerowe produkty na grzybicę paznokci i stóp bez recepty. W zależności od rodzaju drożdżaków producent oferuje specjalistyczne olejki, serum, kremy oraz spraye do stóp.