Podopharm Podoflex

Aktywne filtry

Podopharm Podoflex

Jest to linia podologicznych kosmetyków do stóp przeznaczona dla osób borykających się z problemem pękających pięt, zrogowaceń na stopach, szorstkości skóry i suchości  stóp oraz problemem nad potliwości stóp. Kosmetyki do stóp posiadają opatentowane formuły, dzięki czemu posiadają wysoką skuteczność w działaniu. Preparaty polecane są dla diabetyków. Stosowane są również w gabinetach podologicznych oraz przez dermatologów. 

Dlaczego warto stosować kosmetyki Podoflex ? 

Podopharm Podoflex są opracowane w celu rozwiązywania różnych problemów zdrowotnych i kosmetycznych związanych ze stopami, dłońmi i paznokciami. Oto kilka powodów dlaczego warto stosować kosmetyki tej linii: 

  • Nawilżenie dłoni i stóp  - Skóra dłoni i stóp jest szczególnie narażona na przesuszenie z powodu częstego mycia, narażenia na czynniki zewnętrzne i noszenia obuwia. Kosmetyki do dłoni i stóp Podoflex, takie jak kremy, maski, serum zawierają składniki nawilżające, które pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, zapobiegając jej wysuszeniu, szorstkości i pękaniu.
  • Odpowiednia pielęgnacja dłoni i stóp zregeneruję skórę, zwłaszcza w przypadku uszkodzeń, suchej i pękającej skóry czy odcisków. Kosmetyki o właściwościach regenerujących, takie jak kremy z mocznikiem, colostrum czy substancjami kojącymi, mogą przyspieszyć gojenie się skóry i przywrócić jej zdrowy wygląd.
  • Miękka i gładka skóra dłoni i stóp: Wiele kosmetyków do dłoni i stóp zawiera składniki  zmiękczające i nawilżające  takie jak mocznik czy, colostrum, które pomagają usunąć martwe komórki skóry, zmiękczyć i wygładzić naskórek. Dzięki temu skóra staje się bardziej miękka, gładka i przyjemna w dotyku.
  • Pielęgnacja paznokci: Podopharm Podoflex  zawierają składniki, które korzystnie wpływają na zdrowie i wygląd paznokci. Linia ta posiada serum, lakiery wzmacniające czy olejki do pielęgnacji paznokci. Regularne stosowanie takich produktów może wspomóc wzrost zdrowych i mocnych paznokci oraz zapobiec ich łamliwości i rozdwajaniu się.
  • Relaks i przyjemność: Rytuał pielęgnacji dłoni i stóp może być relaksujący i przyjemny. Masowanie kremów czy serum, długie kąpiele z solą, peeling dłoni i stóp  mogą przynieść uczucie odprężenia i poprawić samopoczucie.

Sprawdź również:

Linia Podopharm Med

Linia Podopharm Therapy

Linia Podopharm Skinflex