Filtruj według

Rodzaj cery

Rodzaj cery

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 1 133,00 zł

Wskazanie

Wskazanie

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Wydajność produktu

Wydajność produktu

Pielęgnacja

Pielęgnacja

Konsystencja

Konsystencja

Część ciała

Część ciała

Serum do twarzy

Aktywne filtry

Serum do twarzy

W naszej ofercie znajdziesz serum do twarzy z dobrym składem. Jesteśmy firmą stworzoną przez kosmetologów. Polecamy najlepszych. Marki dostępne w sklepie: Orientana, Oio Lab, Dottore, Dermomedica, Dermaquest, Podopharm, Koi. Posiadamy serum do twarzy dla każdego rodzaju skóry. 

Co to jest serum i kiedy go stosować ? 

Serum jest kosmetykiem zawierającym większe stężenie składników aktywnych niż krem. Jest to produkt  bardziej skoncentrowany. Serum można stosować rano i wieczorem. Zależne jest to od rodzaju składników zawartych w kosmetyku oraz od zaleceń producenta.  Niektóre preparaty mogą nie być dobrym rozwiązaniem jeśli  chcemy zrobić makijaż oraz niektórych substancji nie powinno stosować się w ciągu dnia ze względu na słońce i działanie fotouczulające (np. serum z retinolem - może powodować przebarwienia skóry). Informacje kiedy i jak stosować serum zawsze podane są na stronie produktu oraz na opakowaniu. 

Jak stosować serum ? 

Kosmetyk można zastosować solo, pod krem lub maskę. Stosowany codziennie najlepiej zadziała gdy po dokładnym oczyszczeniu skóry zaaplikujesz kilka kropel. Odczekasz chwilę, do momentu wchłonięcia preparatu i zaaplikujesz odpowiedni krem. Najlepiej z tej samej serii. Raz w tygodniu lub rzadziej warto również wykonać peeling odpowiedni dla Twojej skóry, zaaplikować serum i położyć maskę - Twoja skóra stanie się bardziej odżywiona i odpowiednio oczyszczona.