Filtruj według

Rodzaj cery

Rodzaj cery

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 199,00 zł

Wskazanie

Wskazanie

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Wydajność produktu

Wydajność produktu

Pielęgnacja

Pielęgnacja

Konsystencja

Konsystencja

Część ciała

Część ciała

Żel

Aktywne filtry

Żel

Co to jest żel? 

Żel to forma kosmetyku o lekkiej konsystencji. Posiada różne zastosowania. Głównym składem żelowych kosmetyków jest woda. W naszym Sklepie znajdziesz  żele do mycia twarzy oraz kremy o lekkiej żelowej konsystencji. 

Jak stosować żel do mycia twarzy? Dla jakiego typu cery znajduje zastosowanie?

Zastosowanie żelu do mycia twarzy: Nanieś preparat na zwilżone dłonie i masuj okrągłymi ruchami. Nie zapomnij spłukać twarz obficie wodą. Jeśli posiadasz makijaż czynność powtórz dwa razy, lub zastosuj wcześniej np. płyn micelarny. 

Żel do mycia twarzy przeznaczony jest dla każdego typu cery. W szczególności przeznaczony jest dla osób ze skórą tłustą i mieszaną ze względu na lekką konsystencję kosmetyku. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów żelowych preparatów do mycia twarzy, m.in. żele nawilżające, żele matujące, żele redukujące sebum. 

Kremy o żelowej konsystencji dla kogo są przeznaczone? 

Krem-żel jest kosmetykiem przeznaczonym do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc. Polecany jest w szczególności osobom które preferują  lekkie konsystencje kosmetyków. Krem-żel szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na powierzchni naskórka. Po aplikacji pozostawia lekki film ochronny.