Dermaquest

Aktywne filtry

Dermaquest

DermaQuest - Kosmetyki DermaQuest w sklepie KosmetykoweLove.pl

Kosmetyki Dermaquest – Dermokosmetyki bez SLS, bez parabenów. 

Dermaquest to znana na całym świecie amerykańska marka selektywnych dermokosmetyków, które zapewniają kompleksową pielęgnację rozmaitych typów skóry - dotkniętej trądzikiem młodzieńczym czy różowatym, z przebarwieniami, skóry przesuszonej, skóry dojrzałej ze zmarszczkami, z problemem wiotkości. W ofercie znaleźć można krem Dermaquest na trądzik, serum Dermaquest na przebarwienia, produkty Dermaquest na zmarszczki. Cechy rozpoznawcze każdego kosmetyku Dermaquest  to wysoka jakość kosmetyków do twarzy i ciała, skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi oraz starannie skomponowane formuły kosmetyczne, obfitujące w unikatowe związki aktywne. Dermaquest krem czy serum to najlepszy przykład na to, w jaki sposób nowoczesna firma korzystająca z wyjątkowych technologii i oferująca profesjonalne programy pielęgnacyjne może jednocześnie dbać o środowisko i czerpać z natury to, co najlepsze. Nic dziwnego, że kosmetyki Dermaquest zyskują coraz większe uznanie i stale przybywa osób, które dzięki zaufaniu marce mogą cieszyć się nienagannym wyglądem skóry. Kosmetyki Dermaquest odpowiadają potrzebom każdej cery - atopowej, mieszanej, odwodnionej, z oznakami starzenia czy z przebarwieniami. Peeling dyniowy Dermaquest, serum nawilżające czy kosmetyki z retinolem pozwalają na szybką poprawę kondycji skóry. A co najważniejsze - oferta Dermaquest skierowana jest do osób o różnych potrzebach skóry, co pozwala na spersonalizowanie kuracji pielęgnującej i uzyskanie doskonałych efektów.

Dermaquest - światowy pionier w profesjonalnej pielęgnacji domowej skóry twarzy i ciała

Dermaquest to marka kosmetyczna o światowym zasięgu, która założona została w 1999 roku. Jej założycielem jest chemik i kosmetolog Sam Dhatt, który stoi za ogromnym sukcesem marki. Ten naukowiec zdobył wszechstronne wykształcenie w swoim rodzimym kraju - Indiach. Jako magister chemii, Dhatt opracowywał formuły kosmetyków dla wielu marek - aż w końcu zdecydował się skoncentrować się na założeniu własnej marki kosmetyków Dermaquest najwyższej jakości. Nie było to trudne, biorąc pod uwagę ogromną wiedzę i doświadczenie Dhatta. Wykształcenie chemiczne umożliwiło opracowanie zaawansowanych, niezwykle skutecznych formuł kosmetycznych, Z kolei zdobycie wykształcenia z zakresu marketingu i finansów pozwoliło założycielowi marki wypromowanie marki na całym świecie. Obecnie Dhatt jest dyrektorem generalnym firmy Dermaquest i kieruje zespołem równie kompetentnych jak on chemików, którzy kontynuują jego pracę w laboratorium kosmetologicznym. 

Kosmetyki Dermaquest - dermokosmetyki z dobrym składem na każdy problem cery.

Dermaquest to marka profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry, zapewniających uzyskanie spektakularnych efektów odmładzających, wyrównujących koloryt skóry, redukujących przebarwienia, likwidujących trądzik, ujędrniających skórę. Dzięki opracowaniu wielu linii pielęgnacyjnych,możliwe jest zapewnienie kompleksowej pielęgnacji skóry o różnych potrzebach. Linie kosmetyków Dermaquest są następujące:

- kosmetyki Dermaquest Essentials, czyli skuteczne dermokosmetyki do skóry wrażliwej i przesuszonej, a także dermokosmetyki na trądzik pospolity oraz różowaty; są to dermokosmetyki z kwasem hialuronowym  (Dermaquest Essential B5 Hydrating Serum, Essential Moisturizer, Stem Cell Rebuilding Complex, SheerZinc SPF 30 Tinted Nude)

- kosmetyki Dermaquest Peptide Vitality, czyli gama kosmetyków z peptydami biomimetycznymi; Dermaquest krem peptydowy czy Dermaquest serum zapewniają ujędrnienie skóry i wygładzenie zmarszczek (Dermaquest Nourishing Peptide Rich, Retinol Peptide Youth Serum, Peptide Glyco Cleanser, Peptide Eye Firming Serum, SunArmor SPF 50)

- kosmetyki Dermaquest Dermaclear, czyli dermokosmetyki z kwasami; to skuteczne dermokosmetyki na trądzik dorosłych, a także dermokosmetyki na trądzik młodzieńczy; Dermaquest serum z kwasami sprawdzi się idealnie w pielęgnacji skóry mieszanej i przetłuszczającej się (Dermaquest DermaClear Serum, DermaClear Cleanser, DermaClear Pads)

- kosmetyki Dermaquest C Infusion, czyli dermokosmetyki do cery naczynkowej, z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem (Dermaquest C Infusion Serum, C Infusion Cleanser, C Infusion Eye Cream, C Infusion TX Mask)

- kosmetyki Dermaquest Skinbrite to linia rozjaśniających dermokosmetyków do twarzy i ciała; takie produkty jak Dermaquest serum na przebarwienia czy krem do ciała pozwalają pozbyć się zmian przebarwieniowych (Dermaquest SkinBrite Serum, EyeBrite, SkinBrite Cream, GlycoBrite Hand and Body, SkinBrite Facial Cleanser)

- kosmetyki Dermaquest Stem Cell 3D to dermokosmetyki Dermaquest na zmarszczki, wykorzystujące dobroczynne działanie komórek macierzystych oraz peptydów biomimetycznych; krem do twarzy Dermaquest z tej linii czy Dermaquest krem pod oczy skutecznie wygładzają zmarszczki i uelastyczniają skórę ( Dermaquest Stem Cell 3D Complex, Stem Cell 3D Eye Lift, Stem Cell 3D Tinted Moistuizer SPF 30, Stem Cell 3D Lip Enhancer, Stem Cell 3D HydraFirm Serum)

- kosmetyki Dermaquest Advanced Therapy to selektywne dermokosmetyki do mycia twarzy, maseczka z dyni Dermaquest czy baza pod makijaż (Perfecting Primer, Universal Cleansing Oil, Mini Pumpkin Mask, Glyco Gel Cleanser, Retexture Serum, B3 Youth Serum

W ofercie kosmetyków Dermaquest znaleźć można m. in. dermokosmetyki do twarzy i ciała, dermokosmetyki do makijażu. także Możliwość wszechstronnego zastosowania i dopasowania pielęgnacji do potrzeb skóry to nie jedyna zaleta kosmetyków Dermaquest. Produkty te wyróżniają się nowoczesnymi formułami, opracowywanymi w doskonale wyposażonych laboratoriach pod nadzorem najlepszej klasy specjalistów. Tym, co cechuje wszystkie kosmetyki Dermaquest - krem pod oczy, Dermaquest peeling do twarzy czy Dermaquest serum to zawartość starannie skomponowanych związków aktywnych. W kosmetykach zastosowano najbardziej efektywne związki o działaniu przeciwstarzeniowym, dzięki czemu Dermaquest jest wiodącym producentem profesjonalnych kosmetyków anit - aging, kosmetyków na trądzik dorosłych i trądzik młodzieńczy, dermokosmetyków z retinolem i witaminą C czy dermokosmetyków na naczynka.

Bogatą gamę kosmetyków Dermaquest oferuje sklep internetowy https://kosmetykowelove.pl/ . W ofercie sklepu można znaleźć także dermokosmetyki naturalne innych marek.

Filozofią marki jest zapewnienie kompleksowej pielęgnacji skóry, co możliwe jest dzięki zaplanowaniu odpowiedniej strategii pielęgnacyjnej, ponadto są to kosmetyki z dobrym składem. Dermaquest to dermokosmetyki bez SLS, a także dermokosmetyki bez alkoholu. Ponadto kosmetyki Dermaquest nie zawierają parafiny i są to dermokosmetyki bez parabenów.  Kosmetyki Dermaquest pozwalają na osiąganie długotrwałych efektów odmładzających. Wysoka efektywność pielęgnacji skóry osiągana jest na drodze zastosowania kosmetyków dedykowanych określonym potrzebom skóry - a jak wiadomo, taka spersonalizowana pielęgnacja to najlepsze, co można podarować skórze. Selektywne kosmetyki Dermaquest zapewniają kompleksowe nawilżenie skóry i jej ochronę. Oznacza to, że spełniają podstawowe potrzeby skóry każdego rodzaju, bez względu na jej kondycję. Takie uniwersalne działania wraz z ukierunkowaną, indywidualną pielęgnacją sprawiają, że skóra jest zadbana we wszystkich aspektach. I wreszcie - możliwe jest zintegrowanie domowej pielęgnacji wysokiej jakości kosmetykami z profesjonalnymi zabiegami kosmetologicznymi wykonywanymi w gabinecie kosmetycznym (Dermaquest Professional - Dermaquest Peeling dyniowy, Dermaquest  Peeling azelainowy, Dermaquest Peptydowy peeling biomimetyczny). Taka fuzja intensywnej pielęgnacji wykonanej przez profesjonalistę z codzienną, domową pielęgnacją skóry pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów. 

Dermaquest - ranking najlepszych kremów

W laboratoriach Dermaquest po raz pierwszy umiejętnie połączono niezwykle skuteczne substancje aktywne, w tym komórki macierzyste, czysty retinol, naturalna witaminę C czy unikatową technologię liposomów. 

Roślinne komórki macierzyste - Dermaquest Krem pod oczy EyeBrite, Dermaquest SkinBrite Cream, Dermaquest serum na przebarwienia SkinBrite Serum, Dermaquest żel do mycia twarzy SkinBrite Facial Cleanser, Dermaquest na usta Stem Cell 3D Lip Enhancer

Roślinne komórki macierzyste to nie w pełni wykształcone komórki, które mają zdolność do różnicowania się do innych komórek. W kosmetykach nie jest oczywiście możliwe zastosowanie żywych, niezmienionych komórek o tak unikatowych właściwościach. Można natomiast tak skomponować formułę kosmetyków, aby w dużym stopniu naśladowała ona działanie komórek macierzystych. W kosmetykach Dermaquest, w których składzie wyszczególnione są roślinne komórki macierzyste znaleźć można zatem ekstrakty tych komórek, które zawierają takie substancje aktywne jak fitohormony, węglowodany, polifenole, lipidy i białka. Związki te wykazują wysoką aktywność, wpływając w korzystny sposób na metabolizm komórek skóry, a także normalizując pracę naskórka. Tym, co decyduje o niezwykle wysokiej skuteczności tych związków roślinnych jest możliwość aktywowania komórek macierzystych skóry, co przekłada się na pobudzenie procesów podziałów, różnicowania i wzrostu komórek skóry. Efektem działania roślinnych komórek macierzystych jest poprawa elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek i wzmocnienie struktury skóry.

Moc witaminy C w kosmetykach Dermaquest - Dermaquest krem z witaminą C, Dermaquest serum z witaminą c, żel do mycia twarzy z witaminą C, Dermaquest krem pod oczy z witaminą C

Witamina C to jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów, skutecznie neutralizujących wolne rodniki. Zastosowanie tej witaminy w dermokosmetykach z witaminą C pozwala na kompleksowe odmłodzenie skóry. Jest ona składnikiem aktywnym wielu kosmetyków, w tym Dermaquest Skin Brite Cream. Pierwszym istotnym mechanizmem działania jest neutralizowanie wolnych rodników, co pozwala na spowolnienie procesów starzenia się skóry. Kolejnym cennym działaniem witaminy C na skórę jest działanie rozświetlające i rozjaśniające przebarwienia, dzięki czemu skóra odzyskuje równomierny koloryt. Takie działanie witaminy C wynika z hamowania aktywności tyrozynazy, czyli enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny  - barwnika skóry. I wreszcie - witamina C jest związkiem aktywnie uczestniczącym w procesie syntezy kolagenu, czyli podstawowego budulca skóry. Wraz z wiekiem synteza kolagenu spada, co manifestuje się wiotczeniem skóry, osłabieniem jej struktury i utratą gęstości. Dlatego w profilaktyce anti - aging tak ważne jest wzmocnienie struktury włókien kolagenowych - i witamina C sprawdza się doskonale. Dodatkowo - dzięki aktywności przeciwzapalnej witamina ta hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za degradację kolagenu oraz elastyny, takich jak kolagenaza i elastaza. 

Retinol - Dermaquest serum retinol, Dermaquest krem z retinolem

Kolejnym bardzo skutecznym związkiem aktywnym wykorzystywanym w kosmetykach Dermaquest jest retinol. Związek ten jest doskonale znany jako bardzo skuteczna substancja o działaniu odmładzającym i upiększającym. Retinol to witamina A w najczystszej postaci, który kompleksowo poprawia strukturę skóry. Może zmniejszyć widoczność rozszerzonych porów, umożliwia redukowanie zmian hiperpigmentacyjnych, doskonale sprawdza się w pielęgnacji cery trądzikowej. Kolejne cenne właściwości retinolu to normalizowanie pracy gruczołów łojowych, działanie przeciwzapalne. Takie wszechstronne działanie retinolu wynika z pobudzenia procesów proliferacji i różnicowania komórek skóry, a także bardzo skutecznego normalizowania procesów odnowy naskórka. W przypadku nasilonych podziałów komórkowych retinol hamuje nadmierne podziały, a w skórze dotkniętej problemem zbyt wolnych podziałów komórkowych - aktywuje je. A co najważniejsze - retinol wspomaga namnażanie fibroblastów i keranocytów, czyli komórek odpowiedzialnych za syntezę włókien kolagenowych. Przekłada się to na zwiększenie napięcia skóry i wzmocnienie jej struktury. Przykładem dermokosmetyków z retinolem jest Dermaquest Retexture Serum o działaniu rozjaśniającym i ujędrniającym. Kolejna propozycja od marki Dermaquest - Retinol peptide youth serum zawiera aż 4% retinolu i zapewnia kompleksową pielęgnację dojrzałej cery.

Neuropeptydy - Dermaquest krem z filtrem 50, Dermaquest krem z cynkiem, Dermaquest krem do twarzy i szyi

Neuropeptydy to cenione składniki kosmetyków wysokiej jakości. Mogą to być składniki syntetyczne lub pochodzenia roślinnego, które naśladują działanie peptydów w organizmie człowieka. Peptydy to spora grupa związków zbudowanych z aminokwasów - łańcuch peptydowy zawiera od 2 do 100 peptydów. W kosmetyce wykorzystywane są rozmaite rodzaje peptydów, w tym:

- peptydy sygnałowe, które inicjują wiele procesów komórkowych, w tym syntezę kolagenu

- peptydy transportujące związki aktywne w głąb skóry, np. peptydy miedziowe

- neuropeptydy, czyli inhibitory neuroprzekaźników

To właśnie neuropeptydy zawarte są w wielu kosmetykach marki Dermaquest, w tym Peptide Line Corrector. Kolejny niezwykle skuteczny produkt Dermaquest - Peptydowy Peeling Biomimetyczny to innowacyjna formuła, którą aplikować można nawet pod oczy. Efektem zastosowania tego peelingu jest natychmiastowe wygładzenie zmarszczek, co możliwe jest dzięki zawartości neuropeptydu Argireliny. 

Neuropeptydy to niewielkie cząsteczki z łatwością penetrujące w głąb skóry, które wykazują działanie podobne do toksyny botulinowej. Oznacza ro, że mogą bardzo skutecznie wygładzać zmarszczki. Jest to możliwe dzięki relaksacyjnemu działaniu neuropeptydów na mięśnie twarzy. Dzięki temu złagodzona zostaje praca mięśni mimicznych, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Takie umiejętne wykorzystanie peptydów biomimetycznych sprawia, że kosmetyki Dermaquest wykazują niezwykle skuteczne działanie odmładzające.

Liposomy

Wszystkie najcenniejsze substancje aktywne  kosmetyku Dermaquest dostarczane są w głąb skóry dzięki unikatowemu systemowi transportowemu. Mowa o liposomach, czyli pęcherzykach zbudowanych z podwójnej błony fosfolipidowej. Błona lipidowa jest doskonałym nośnikiem substancji tłuszczowych. Z kolei faza wodna umieszczona między błonami fosfolipidowymi zawiera rozpuszczone substancje hydrofilowe. Zastosowanie liposomów w kosmetykach pozwala na przenikanie związków aktywnych przez barierę warstwy rogowej naskórka. To jest ta granica, której nie są w stanie przekroczyć zwykłe kosmetyki - i to sprawia, że takie preparaty działają wyłącznie na powierzchniowe warstwy skóry. Liposomy nie dość, że pozwalają penetrować związkom aktywnym do głębszych warstw skóry, to jeszcze chronią ukryte w nich substancje przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Przykładem bardzo skutecznego kosmetyku wykorzystującego technologię liposomów jest Lipid Control Dermaquest - zabieg odmładzający z kwasem linolowym, ferulowym i dziesięcioma olejami roślinnymi.

Co jeszcze kryją w sobie kosmetyki Dermaquest do twarzy i ciała?

Wymienione dotychczas związki aktywne to jedne z najważniejszych, ale nie jedynych składników zawartych w kosmetykach Dermaquest. Produkty tej marki zawierają szeroką gamę starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych. Hesperydyna to flawonoid roślinny, który usprawnia mikrokrążenie krwi i wzmacnia oraz uelastycznia ściany naczyń krwionośnych. Dlatego składnik ten znajduje zastosowanie w tych preparatach, które mają zredukować obrzęki i zasinienia. Dermaquest krem pod oczy EyeBrite to przykład kosmetyku zawierającego hesperydynę. Kolejny cenny składnik używany w kosmetykach marki to Heksylorezorcynol, który umożliwia efektywne rozjaśnienie przebarwień skórnych.

Zawarte w kosmetykach Dermaquest kwasy wykazują zbawienny wpływ na skórę. Kwas azelainowy doskonale sprawdza się w pielęgnacji cery trądzikowej, gdyż wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz antykomedogenne. Dodatkowo - kwas azelainowy skutecznie rozjaśnia przebarwienia i przywraca skórze jednolity koloryt. Kwas ferulowy skutecznie neutralizuje wolne rodniki, co przekłada się na efektywną profilaktykę fotostarzenia - powstawania zmarszczek i przebarwień czy wiotkości skóry. Silnie złuszczającymi właściwościami wyróżnia się kwas glikolowy, który znajduje zastosowanie w kosmetykach odmładzających. Stymuluje on syntezę włókien kolagenowych, złuszcza skórę, likwiduje przebarwienia pozapalne oraz leczy zmiany trądzikowe. Kwas migdałowy nawilża i chroni skórę, sprzyja przebudowie struktury skóry, przez co znajduje zastosowanie w przypadku pielęgnacji cery wrażliwej czy dotkniętej trądzikiem różowatym. Natomiast kwas salicylowy dogłębnie oczyszcza pory i redukuje przebarwienia. 

Kwas hialuronowy zawarty jest w wielu kosmetykach Dermaquest - krem Essential Moisturizer czy Essential B5 Hydrating Serum. Takie preparaty doskonale nawilżają skórę i wspomaga jej regenerację. Resweratrol to jeden z najskuteczniejszych polifenoli roślinnych, który redukuje stres oksydacyjny, czyli ogranicza negatywny wpływ wolnych rodników na skórę, ponadto wydłuża żywotność skóry. Dzięki hamowaniu aktywności takich enzymów jak kolagenaza, elastaza czy hialuronidaza, resweratrol sprawdza się w pielęgnacji skóry dojrzałej, zapobiegając jej wiotkości i ścieńczeniu. 

Linie produktowe Dermaquest - kosmetyki do skóry trądzikowej, odwodnionej, z przebarwieniami, zmarszczkami

Kosmetyki Dermaquest dostępne są jako kilka linii produktowych, z których każda dedykowana jest innym potrzebom skóry. Linia ta wykorzystuje drogocenny wpływ kwasu hialuronowego na skórę. Kosmetyki z tej linii to m. in. Dermaquest krem z filtrem SheerZinc SPF 30, idealnie sprawdzający się w pielęgnacji cery alergicznej oraz w celu zapewnienia kompleksowej ochrony antyUV po zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii. W skład linii wchodzi także krem oraz Dermaquest serum o kompleksowym działaniu nawilżającym, łagodzącym oraz ochronnym. Dzięki wykorzystaniu technologii liposomów kwa hialuronowy dostarczany jest do głębokich warstw skóry, poprawiając kondycję skóry wrażliwej, trądzikowej czy odwodnionej.

Peptide Vitality to wysoce specjalistyczna linia Dermaquest - kremów dedykowanych skórze dojrzałej, na której pojawiają się zmarszczki i wiotkość. Najważniejszym składnikiem kosmetyków tej linii są peptydy biomimetyczne, które hamują aktywność mięśni mimicznych zapewniając efekt wygładzenia zmarszczek i zwiększenia napięcia skóry. Jednym z kosmetyków tej linii jest Dermaquest Retinol Peptide Youth Serum o działaniu wygładzającym zmarszczki i ograniczającym powstawanie nowych zmarszczek. Dzięki takiej profilaktyce anti - aging możliwe jest długotrwałe odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu.

Linia Dermaclear korzysta z dobroczynnego działania alfa - kwasów i beta - kwasów na skórę. Kosmetyki tej linii, takie jak Dermaquest Dermaclear Serum czy Dermaclean Cleanser zapewniają dogłębne oczyszczenie skóry i złuszczenie martwego naskórka, ponadto umożliwiają zredukowanie widoczności grudek i zaskórników, poszerzonych porów czy przebarwień pozapalnych. Z racji takiego działania kosmetyki tej linii doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry łojotokowej, z tendencją do przetłuszczania i powstawania zmian trądzikowych.

Kolejna godna uwagi linia kosmetyków Dermaquest to C Infusion - propozycja idealna dla cer naczynkowych, wrażliwych, dotkniętych problemem przebarwień. Wysoka zawartość witaminy C dostarczanej w głąb skóry dzięki zastosowaniu technologii liposomów, pozwala na rozjaśnienie skóry i ujednolicenie jej kolorytu. Ponadto serum z witaminą C Dermaquest czy inne dermokosmetyki z witaminą C uszczelniają ściany naczynek krwionośnych, redukując powstanie rumienia i pękających naczynek. Dzięki witaminie C i innym składnikom aktywnym, kosmetyki należące do tej linii stymulują ponadto proces syntezy kolagenu, co przekłada się na ujędrnienie skóry i wygładzenie zmarszczek.

Kolekcja Skinbrite to linia kosmetyków Dermaquest umożliwiająca rozjaśnienie nawet trudnych przebarwień. Skuteczne działanie redukujące przebarwienia możliwe jest dzięki zawartości takich selektywnych składników jak heksylorezorcynol, komórki macierzyste z lilii białej czy ekstrakt z grzybów shitake. Kto powinien sięgać po Dermaquest na przebarwienia? Dermokosmetyki tej linii idealnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry dotkniętej przebarwieniami o charakterze przebarwień posłonecznych czy pozapalnych oraz ostudy, ale także - w celu przywrócenia jednolitego koloru skóry u osób z bielactwem. W tej linii kosmetyków znaleźć można m. in. Dermaquest krem pod oczy, Dermaquest serum do twarzy, a także Dermaquest krem do rąk i ciała.

Steam Cell 3D to kosmetyki, które swoją skutecznością mogą dorównywać niektórym zabiegom medycyny estetycznej. Z czego wynika tak skuteczne działanie tych kosmetyków? Sekret tkwi w roślinnych komórkach macierzystych oraz peptydzie biomimetycznym Neodermyl. Takie połączenie gwarantuje bardzo efektywne stymulowanie syntezy włókien kolagenowych i elastynowych, w efekcie czego zauważalnie zwiększa się gęstość skóry i przywrócona zostanie jej elastyczność. Krem do twarzy Dermaquest i krem pod oczy wygładzają zmarszczki, nawilżają i rozjaśniają skórę. Krem o formule BB wyrównuje koloryt skóry, zapewniając jednocześnie kompleksową pielęgnację anti - aging. W ofercie marki jest także skoncentrowane serum Dermaquest oraz odżywcze serum powiększające usta.

Advanced Therapy to najbardziej zaawansowana pielęgnacja dostępna pod szyldem Dermaquest. Wyróżnia się niemal natychmiastowym działaniem oraz możliwością uzyskania spektakularnych efektów. W skład tej linii wchodzi m. in. baza pod makijaż o działaniu antyoksydacyjnym, olejek do demakijażu Dermaquest, serum Dermaquest odmładzające, Dermaquest maska dyniowa czy Dermaquest żel do mycia z kwasem glikolowym.

Linia kosmetyków CBD wykorzystuje dobroczynne właściwości olejku konopnego zawierającego kannabidiol CBD. Kosmetyki tej linii  do twarzy i pod oczy wykazują działanie odżywcze i ochronne, a terapeutyczny balsam do skóry twarzy i ciała wspomaga procesy regeneracyjne. W skład tej linii kosmetyków wchodzą także suplementy do stosowania podjęzykowego lub na skórę.

Dermaminerals to oferta skierowana do osób poszukujących terapeutycznych kosmetyków do makijażu. Preparaty przywracają skórze jednolity koloryt i matują ją, zapewniając jednocześnie skuteczne odżywienie skóry. Mineralne podkłady w kremie czy pudry mają beztłuszczową formułę, nie zatykają porów, chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz spowalniają procesy starzenia się skóry.