Dottore

Aktywne filtry

Dottore

Dottore Cosmeceutici - kremy, zestawy, płyny - KosmetykoweLove.pl

Dottore Cosmeceutici jest polską firmą dermokosmetyczną. Kosmetyki Dottore są idealnym rozwiązaniem dla osób które cenią sobie nieinwazyjne rozwiązania w procesie starzenia się skóry. Kosmeceutyki tej marki posiadają wysoką skuteczność działania, co potwierdzają liczne badania naukowe. Założyciel marki Dottore Dr Waldemar Jankowiak jest specjalistą w hamowaniu procesu starzenia się skóry. Wiele lat doświadczeń z pacjentami pozwoliły mu stworzyć gamę profesjonalnych kosmetyków które kompleksowo pielęgnują skórę, pomagają utrzymać dobry wygląd oraz hamują procesy starzenia się skóry, przy minimalnym ryzyku reakcji alergicznych. 

Nazwa marki wywodzi się od włoskiego słowa „lekarz”. Założyciel marki tym sposobem starał się podkreślić jakość oferowanych kosmetyków i skuteczność ich działania. 

Kremy Dottore – Jaki krem wybrać?  Poznaj nasze opinie.

Kosmetyki polskiego producenta Dottore wykazują działanie nie tylko pielęgnacyjne ale również lecznicze. Profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne ukierunkowane są dla danego problemu skóry, niwelując problemy i dolegliwości skórne, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. W ofercie Kosmetykowe Love znajdują się kosmetyki dla cery wrażliwej, suchej, skłonnej do stanów zapalnych skóry, z nierównomiernym kolorytem. Osoby zmagające się z cerą naczyniową lub trądzikiem różowatym również znajdą propozycję dla siebie. Posiadamy również bogatą ofertę kosmetyków Dottore odpowiednie dla wieku - dla cery starzejącej się, dojrzałej oraz wiotkiej. Największą popularnością w naszym sklepie posiadają specjalistyczne kremy Dottore oraz linie kosmetyków - Dottore Retino z EkoRetinolem nie powodująca niepożądanych efektów ubocznych oraz Dottore Rossatore z Azeloglicyną, która jest dobrze tolerowana nawet przy bardzo wrażliwej skórze – działa silnie przeciwzapalnie i łagodząco. 

Kremy Dottore zapakowane są w najbardziej higieniczny typ opakowań, dzięki czemu gwarantuje ochronę zawartych substancji aktywnych oraz pozwala zużyć kosmetyk do końca. 

Dermokosmetyki do twarzy Dottore są hipoalergiczne, przyjazne dla skóry i niezwykle skuteczne. 

W sklepie Kosmetykowe Love znajdziesz pełną ofertę marki oraz bestsellerowe zestawy Dottore w dużo niższych cenach.