Sylveco dla dzieci

Aktywne filtry

Sylveco dla dzieci

Sylveco dla dzieci 

Kosmetyki Sylveco dla dzieci i niemowląt są to kosmetyki naturalne, które powstały w odpowiedzi na najbardziej wymagającą skórę dzieci i niemowląt. Świetnie nawilżają, oczyszczają, odżywiają, a przy tym są delikatne dla skóry dziecka.  Skóra dziecka wymaga odpowiedniej troski, ze względu na wrażliwość skóry, skłonności do podrażnień oraz możliwością wystąpienia problemów skórnych takich jak np.  atopowe zapalenie skóry u niemowląt i dzieci.  

Dużym argumentem przy wyborze kosmetyków dla dzieci powinien być skład produktów. Polska firma Sylveco wyróżnia się prostym składem produktów bez szkodliwych substancji i barwników. Marka oferuje dwie linie kosmetyków dla niemowląt oraz dzieci 3+. Nie są wykorzystywane składniki pochodzenia zwierzęcego oraz firma nie testuje na nich swoich produktów. Kupując polskie kosmetyki tej marki masz pewność, że produkty są w 100% wegańskie.  

Sylveco dla dzieci – linia kosmetyków dla niemowląt 

Pierwsza z nich dedykowana jest niemowlętom od pierwszych dni życia. Składa się z podstawnych kosmetyków pielęgnacyjnych takich jak oliwka do ciała z betuliną, kremowy szampon i płyn do mycia ciała, krem pielęgnujący do twarzy i ciała oraz zasypkę pielęgnacyjną. Kosmetyki dla dzieci linii niemowlęcej bogate są w ekstrakty roślinne, dzięki czemu pozostawiają skórę intensywnie odżywioną, nawilżoną oraz miękką. Dodatkowo składniki aktywne zawarte w kosmetykach Sylveco dla najmłodszych wzmacniają barierę lipidową skóry, zapobiegają odparzenia skóry, łagodzą uczulenie i miejscowe zaczerwienienia. Kosmetyki pozbawione są zbędnych sztucznych kompozycji zapachowych, drażniących konserwantów oraz barwników. Sylveco to nie tylko kosmetyki naturalne i ekologiczne są to polskie kosmetyki z minimalnym dobrym składem.  

Sylveco dla dzieci – linia naturalnych kosmetyków dla dzieci 3+ 

Kosmetyki dla dzieci powyżej 3 roku życia od sylveco bogate są w naturalne oleje, masła i ekstrakty roślinne. Ze względu o troskę najmłodszych każdy z kosmetyków posiada piękny owocowy zapach oraz ciekawe opakowania, które z pewnością zachęcą do stosowania nasze pociechy.  Zarówno detergenty jak i kompozycje zapachowe są delikatne dla skóry dziecka, nie powodują podrażnień i alergii. Zawarte w kosmetykach olej z żurawiny, olej kokosowy, ekstrakty borówki malin oraz aloesu działają ochronnie, nawilżająco i łagodząco. Kosmetyki 3 + to nie tylko kosmetyki do twarzy i ciała, ale również włosów oraz pielęgnacji jamy ustnej.