Filtruj według

Rodzaj cery

Rodzaj cery

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 290,00 zł

Wskazanie

Wskazanie

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Wydajność produktu

Wydajność produktu

Pielęgnacja

Pielęgnacja

Konsystencja

Konsystencja

Część ciała

Część ciała

Olej

Aktywne filtry

Olej

Olejki do twarzy i ciała 

Preparaty o konsystencji olejowej, zyskały sławę dzięki swoim właściwościom, odżywczym, oczyszczającym i wygładzającym skórę. W naszym sklepie znajdziesz olejki do oczyszczania skóry, serum olejowe oraz olejki do ciała. 

Oczyszczenie skóry olejkami - jakie efekty przynosi i jak stosować? 

Oczyszanie skóry olejami  słynie z zasady: tłuszcz rozpuszcza tłuszcz. Co to oznacza? Preparaty olejowe dobrze oczyszczą Twoją skórę z resztek makijażu, sebum czy brudu. Delikatna konsystencja nie naruszy warstwy ochronnej skóry. Po oczyszczaniu skóry olejem nie zauważysz uczucia ściągnięcia, pieczenia. Skóra stanie się odżywiona i wyraźnie wygładzona. 

Olejek oczyszczający można stosować na dwa sposoby. Sama zdecyduj który będzie lepszy dla Ciebie. Pierwsza metoda: stosuj jako pierwszy etap oczyszczania skóry, a następnie użyj pianki lub żelu myjącego. Druga metoda: oczyść skórę olejem dwa lub trzy razy oraz spłucz obficie wodą. 

Serum olejowe - skutecznie odżywienie skóry. Jak prawidłowo stosować serum?

Serum o konsystencji oleju pozwala na lepsze wnikniecie substancji aktywnych w głąb skóry. Istnieją badania naukowe dowodzące iż serum olejowe jest lepszym nośnikiem dla substancji przeciwstarzeniowych. Stosując serum olejowe Twoja skóra będzie również wygładzona i odżywiona.

Serum stosuj na dokładnie oczyszczoną i stonizowaną skórę. Nie przesadzaj z ilością. 2-3 krople w zupełności wystarczą. Niektóre produkty należy wprowadzać stopniowo. Dla lepszego działania preparatu stosuj pod krem. 

Olejki pielęgnacyjne do ciała - właściwości i zastosowanie. 

Olejki do ciała znane są od wieków. Stosowały je nasze babcie, mamy a także dzieci. wiekśzkośc dostępnych olejów do ciała posiada mnóstwo substancji aktywnych, odżywiających skórę, regenerujących i wygładzających. Pielęgnacja ciała jest równie ważna jak twarzy, dlatego ważne jest aby dbanie o skórę ciała było równie ważne. Kiedy stosować olej do ciała? Olejowa konsystencja produktu dużo wolniej się wchłania, ale  są również wyjątki - dostępne kosmetyki które wchłaniają się znacznie szybciej. Olejki warto wybierać wedle potrzeb naszej skóry. Dostępne są oleje ujędrniające, wyszczuplające, odżywcze i na rozstępy.  Jak olejować skórę ciała? Możesz skorzystać z dwóch metod: olejowanie na sucho i mokro. Olejowanie na mokro polega na tym, że po prysznicu należy natrzeć skórę olejem i po chwili osuszyć ręcznikiem. Ta metoda pozwoli na ubranie ubrań bez ich poplamienia, a skóra stanie się widocznie odżywiona. Olejowanie na sucho polega na wmasowaniu kosmetyku w skórę i odczekaniu aż preparat się dobrze wchłonie.