Filtruj według

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Linia SKINBRITE

Aktywne filtry

Linia SKINBRITE

Dermaquest SKINBRITE – skuteczne kosmetyki na przebarwienia i nierówny koloryt skóry. 

Linia SKINBRITE marki Dermaquest w preparatach stosuje rożne składniki skutecznie rozjaśniające przebarwienia.  Obecność ekstraktu z grzybów shiitake (INCI: Lentinus Edodes Mycelium Extract), zapewnia w drodze reakcji enzymatycznej rozkład melaniny. Heksylorezorcynol (INCI: Hexylresorcinol, nazwa handlowa Synovea®HR), jest to jeden z najsilniejszych inhibitorów tyrozynazy. Heksylorezorcynol jest to substancja czynna biologicznie, która inhibicjuje proces melanogenezy na różnych etapach, dlatego jest tak efektywna w walce, z przebarwieniami skórnymi i naskórkowymi. W preparatach linii SKINBRITE stosuje się również komórki macierzyste z lilii białej (INCI: Lilium Candidum Leaf Cell Extract). Są one bogate w antyoksydanty i substancje wybielające.  

Skuteczna linia kosmetyków na przebarwienia po trądziku, przebarwienia posłoneczne, o działaniu wybielającym i rozjaśniającym. 

Jeśli zmagasz się z przebarwieniami po trądziku, przebarwieniami posłonecznymi i szukasz skutecznych kosmetyków rozjaśniających i wybielających przebarwienia nie możesz przejść obojętnie obok tej linii kosmetyków.  Kolekcja SKINBRITE polecana jest dla skóry z problemami przebarwień w postaci ostudy, plam soczewicowatych, przebarwień pozapalnych, przebarwień po trądziku i przebarwień  posłonecznych. Kolekcja Dermaquest Skinbrite polecana również osobom chorym na bielactwo w celu ujednolicenia kolorytu skóry.

Dermokosmetyki Dermaquest Skinbrite - krem na przebarwienia, serum na przebarwienia, krem pod oczy na przebarwienia, krem do rąk i ciała na przebarwienia, żel do mycia twarzy na przebarwienia.

Dermaquest Skinbrite jest to kolekcja dermokosmetyków bez prabenów, bez zbędnych substancji zapachowych, a kosmetyki tej marki nie są testowane na zwierzętach.  W tej kategorii znajdziesz skuteczny krem do twarzy na przebarwienia po trądziku, serum  do twarzy wybielające i  rozjaśniające przebarwieniarozjaśniający krem pod oczy, który niweluje worki pod oczami, drobne zmarszczki oraz rozjaśnia i przeciwdziała powstawaniu przebarwień. Żel do mycia twarzy tej linii działa rozświetlająco i wybielająco, przy czym jest bardzo delikatny dla skóry. Rozjaśniający i wybielający krem do rąk i ciała, skuteczny w walce z przebarwieniami na plecach, dekolcie i przedramionach, który dodatkowo złagodzi przebieg trądziku oraz zadziała fotoprotekcyjnie – opóźniając procesy starzenia się skóry.